Każdy człowiek jest wyjątkowy – ma niepowtarzalne cechy, uzdolnienia i marzenia. Ma swoje zalety i… – no cóż, przywykło się uważać, że każdy ma swoje wady. Ale większość cech, które nazywa się wadami, można także postrzegać jako mocne strony – inspiracja do rozmów z dzieckiem o jego przyszłości 🙂

1.Bardzo ładnie rysuję fajne rysunki, jestem wesoła, grzeczna i cicha jak myszka, lubię się przytulać, z łatwością układam trudne puzzle.

2.Dobry jestem w malowaniu i rysowaniu serduszek, bardzo lubię pomagać innym, jestem pomocny, lubię uczyć się czytać.

3.Jestem dobry w jeżdżeniu na rowerze, świetnie czytam, jestem dobrym bratem – bardzo kocham moją siostrę, jestem też dobry w graniu w piłkę nożną i jestem fajnym przedszkolakiem.

4.Jestem dobry w budowaniu z klocków, dobrze gram w piłkę, lubię łowić ryby i dobrze mi to wychodzi.

5.Potrafię bardzo szybko biegać, jestem opiekuńczy – bawię się ze swoją siostrą, dobrze mi idzie rysowanie, jestem też strażakiem OSP Niegosławice.

6.Jestem gadułą – lubię dużo mówić, lubię rysować i dobrze rysuję superbohaterów, jestem zwierzolubem, lubię kąpać się w basenie.

7.Jestem miłym chłopcem, dobrze jeżdżę na hulajnodze, mam dobrą pamięć.

8.Jestem dobry w budowaniu z klocków LEGO, lubię grać z mamą w szachy, ładnie rysuję.

9.Jestem dobry w liczeniu i bieganiu, lubię układać puzzle i rysować.

10.Dobrze gram w piłkę, buduję fajne rzeczy z klocków, lubię przytulać się do mamy i chodzić z nią na spacery.

11.Bardzo lubię zwierzęta, lubię rysować, budować z klocków, świetnie jeżdżę na hulajnodze, lubię też bawić się lalkami, jestem wesoła.

12.Jestem szczęśliwą dziewczynką, lubię wychodzić z siostrą na podwórko, bardzo ładnie rysuję i maluję, lubię zabawy ze swoim pieskiem.

13.Lubię chodzić do przedszkola, lubię grać z rodzicami w memo, lubię bawić się na placu zabaw, lubię swoje panie z przedszkola.

14.Jestem szczęśliwym przedszkolakiem, bardzo dobrze wiążę sznurki, tasiemki, umiem też szyć, uwielbiam zwierzęta, szybko biegam, bardzo ładnie rysuję, lubię swoje zabawki.

15. Lubię chodzić do przedszkola, lubię rysować, bardzo dobrze opiekuję się psem sąsiada oraz swoim bratem.