Z okazji zbliżającego się Dnia Świadomości Autyzmu, jako Stowarzyszenie na Rzecz Osób w Spektrum Autyzmu serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem (opiekunów, rodziców, uczniów, osoby w spektrum autyzmu, nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów, asystentów, studentów itd.) na KONFERENCJĘ TEMATYCZNĄ pt.”Spektrum Autyzmu – Podejście Holistyczne”, która odbędzie się 14.04 2024 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie (godz.9.00-13.00) Konferencja odbędzie się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Głogowa. Zaproszeni prelegenci przybliżą zagadnienia związane z autyzmem z różnych perspektyw: terapeutów, dietetyka, rodzica i samorzecznika.
Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. Obowiązuje rejestracja uczestników poprzez formularz na stronie www.niebieskaprzystan.pl. Chętni uczestnicy otrzymają stosowne zaświadczenie.
Prosimy o wydrukowanie i wywieszenie plakatu w Państwa placówkach lub rozesłanie drogą mailową do nauczycieli i rodziców.
Więcej szczegółów na załączonym plakacie.
Serdecznie zapraszamy!