Witamy wszystkie nasze nowe przedszkolaki po wakacjach. Życzymy wspaniałych chwil spędzonych w naszym przedszkolu, niezapomnianych zabaw i samych radości. Za nami pierwsze dni w przedszkolu. Chociaż rano słychać jeszcze troszkę płacz to już się świetnie bawimy w sali i w ogrodzie przedszkolnym. Mamo, tato potrafimy już ustawić się w pociąg, który prowadzi nas do łazienki kiedy przygotowujemy się do posiłków lub wracamy z podwórka, ale też np. kiedy pani musi nas policzyć, bo ważne jest by nikt się nie zgubił. Między zabawami jest chwilka na deserek, a po zabawie trzeba też troszkę odpocząć, by mieć jeszcze więcej sił i szybko urosnąć. Brawo dla dzieci, za to, że tak wiele z nich szybko i spokojnie adaptuje się i widać szeroki uśmiech na twarzy.