My jesteśmy Wróbelkami i fajnymi dzieciakami. Co dzień rano się witamy w sali miło czas spędzamy. Śpiewać,tańczyć i rysować wszyscy tutaj uwielbiamy. Razem bawić się lubimy, bo się dobrze znamy. Każdy z nas jest tu potrzebny, każdy znaczy wiele. Wszyscy tutaj się wspieramy, tak jak przyjaciele.

Jesteśmy grupą 4-latków, nazywamy się Wróbelki. Kiedy po raz pierwszy przyszliśmy do przedszkola to nie wszyscy byli odważni, jedni płakali za mamą a inni się bawili. Teraz jesteśmy już 4-latkami Super Wróbelkami. Nasze panie uczą nas piosenek, tańców, wierszyków. Dzięki nim poznajemy bajki i nowe informacje o świecie. Chętnie rysujemy, wyklejamy i lepimy. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, układamy puzzle, rysujemy , opowiadamy sobie ciekawe historie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych, nowych wiadomości. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych i współdziałania z koleżankami i kolegami. W naszej grupie czujemy się naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe pozytywne wrażenia.

Super Wróbelki to: Ala, Amelka, Maja,Iga, Magda, Laura, Martynka, Ola, Maja, Julia, Kajetan, Jaś, Kuba, Adaś, Michał, Franek, Bartek, Antek, Kuba, Wojtek, Nataniel, Mikołaj, Antek.

A nasze Wróbelkowe panie to : pani Stasia, pani Aurelia, pani Iza.