W grupie Wróbelków miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Wróbelkowe Panie przygotowały dla przedszkolaków niespodziankę z okazji zkończenia roku szkolnego w postaci przedstawienia „Czerwony Kapturek”. Choć bajkę o Czerwonym Kapturku zna niemal każde dziecko, interpretacja Pań okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród naszych widzów. Zaskoczenie dzieci było ogromne, gdy wśród postaci rozpoznali panią: Jadzię, Lidzię, Aurelię i Stasię. Dzieci z zainteresowaniem oglądały poszczególne sceny. Przedstawienie było dla wszystkich miłą niespodzianką , a widownia reagowała bardzo żywiołowo. Panie spisały się świetnie a Wróbelki nagradziły aktorów gromkimi brawami.W przedstawieniu udział wzięli: Pani Jadzia – Wilk, Pani Lidzia – Mama Kapturka, Gajowy, Pani Aurelia – Babcia, Pani Stasia – Czerwony Kapturek oraz Narrator – Pani Iza.

Pani Stasia oraz Pani Aurelia Serdecznie dziękująPanią: Jadzi, Lidzi, za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie przedstawienia i cały rok wspólnej. „ A każde dobro cicho spełnione, zostanie skromnie wynagrodzone”