Podobno „wszystko dobre, co się dobrze kończy”. Dlatego warto na zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego podziękować …

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. Nie tak dawno witaliśmy się – był wrzesień i dzieci przyszły po raz pierwszy do naszego przedszkola. A dziś już nadszedł czas wakacji. Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla dzieci drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy. A podczas wakacji odnajdujcie własne ścieżki i bądźcie szczęśliwi, gdziekolwiek Was nogi poniosą. Do zobaczenia po wakacjach.