Witam z uśmiechem wszystkie Wróbelki i ich rodziców. Czy jest coś lepszego niż wiosenne spacery, gdy świeci słońce i śpiewają ptaki? Aż chce się uśmiechać do mijanych na ulicy osób, dzielić radością i pozytywną energią. Niech uśmiech i optymizm wiosenny towarzyszą Wam każdego dnia – życzą uśmiechnięte wiosennie Wróbelki. A pamiętacie jaki powinien być Wiosenny uśmiech?!

Propozycje zabaw:

– Uśmiech – obejrzy powyższy obrazek przedstawiający uśmiechnięte dzieci – teraz pomyśl chwilkę. Jakie mogą być powody uśmiechu: dlaczego się uśmiechają?, cieszą się? Podzieli się swoimi pomysłami.

Lusterko – przeglądaj się w lusterku zobacz jak wygląda twoja twarz, wskaż i nazwij elementy twarzy

– Uśmiech to zdrowie – Kto nie lubi się uśmiechać? Jak robisz to ty? Jak uśmiecha się twoja mama, tata, siostra lub brat ?

– Poproś o pomoc kogoś z domowników i za pomocą telefonu zróbcie zdjęcie twojego uśmiechu , wykonane zdjęcie prześlij komuś kogo dawno nie widziałeś, może komuś za kim bardzo tęsknisz ( dołączcie do zdjęcia np. Świąteczno-wiosenne pozdrowienia)

P.s Nie zapominajcie że jesteście ex-pertami od pięknego, zdrowego uśmiechu- obchody Dnia Uśmiechu w naszej grupie). Pamiętacie?

Miłej zabawy i uśmiechajcie się jak najczęściej !!!