Drodzy Rodzice!

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej przedszkolnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią pomóc innym bezinteresownie.

Dyrektor Przedszkola Nr 3 w Głogowie składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, rodzicom, dzieciom, pracownikom, całej społeczności przedszkolnej oraz wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną Akcję Szlachetna Paczka.

Podczas Kiermaszu Świątecznego została zebrana kwota: 1334,27 złotych, która została przekazana do Urzędu Miasta i zasiliła fundusze przeznaczone na pomoc 10 osobowej rodzinie w ramach Akcji SZLACHETNA PACZKA.

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny. Mamy nadzieję, że dla obdarowanej przez nas rodziny nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą radosne. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

DZIĘKUJEMY

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i do nas wraca.