Czas nauki zdalnej, powoli dobiega końca był wyjątkowo dziwny i nieprzewidywalny. Przed nami pojawiło się wyzwanie – kształcenie na odległość. Początki zawsze są trudne ale … . Uważamy, że każdy z nas starał się sprostać nowej rzeczywistości. Udało się!!! Bawiliśmy się , gimnastykowaliśmy, tańczyliśmy, śpiewaliśmy, rysowaliśmy…. Chcemy podziękować wszystkim dzieciom za wspólną zabawę !!!

Aby móc realizować kształcenie na odległość nieoceniona jest pomoc rodziców. Przedszkolaki posadzone przed laptopami, komputerami bez wsparcia rodziców nie byłyby w stanie realizować zadań, które przygotowywałyśmy. Chcemy podziękować również rodzicom za wytrwałość i cierpliwość, za pomoc dzieciom w nauce zdalnej.

Kochane Dzieci życzymy Wam miłego weekendu, bawcie się, relaksujcie i do zobaczenia w przedszkolu!!! Pozdrawiamy Was pani Stasia i pani Aurelia