DRODZY  RODZICE

W NASZYM PRZEDSZKOLU POWSTAJE „KĄCIK WĘDRUJĄCEJ KSIĄŻKI”

AKCJA BĘDZIE POLEGAĆ NA DZIELENIU SIĘ KSIĄŻECZKAMI ZE SWOJEJ DOMOWEJ BIBLIOTECZKI Z INNYMI PRZEDSZKOLAKAMI. JEŻELI W WASZEJ BIBLIOTECZCE ZNAJDUJE SIĘ KSIĄŻKA Z KTÓRYCH JUŻ NIE KORZYSTACIE, MOŻNA JE PRZYNIEŚĆ DO PRZEDSZKOLA I ZOSTAWIĆ W KĄCKU, SKĄD DZIECI BĘDĄ MOGŁY JE WYPOŻYCZYĆ DO SWOJEGO DOMU. PO PRZECZYTANIU PROSIMY O ZWROT KSIĄŻKI BY MOGŁO Z NIEJ SKORZYSTAĆ JAK NAJWIECEJ DZIECI.

DRODZY RODZICE DLA WAS RÓWNIEŻ PRZEWIDZIANA JEST JEDNA PÓŁECZKA Z KSIĄŻKAMI. ZACHĘCAMY DO WYMIANY.

KĄCIK KSIĄŻKI CZEKA NA WAS W HOLU GŁÓWNYM NASZEGO PRZEDSZKOLA.

W KĄCIKU WĘDRUJĄCEJ KSIĄŻKI KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE!!!

REGULAMIN PROJEKTU

1. Z Kącika mogą korzystać wszystkie dzieci oraz dorośli   z naszego Przedszkola.
  2. W kąciku książki wybierasz sobie sam.
  3. Warunkiem skorzystania z półki z książkami jest przyniesienie swojej książki z domowej biblioteczki.
  4. Jednorazowo możesz „wypożyczyć” jedną książkę – jeden za jeden
  5. Po przeczytaniu można ją przynieść ponownie i wybrać inną by mogły z niej skorzystać inne osoby.
  6. Nie gwarantujemy, że przyniesiona książka ponownie wróci do właściciela.
  7. Szanujemy i dbamy o każdą książkę, żeby mogła służyć innym dzieciom.
  8. W przypadku zniszczenia lub zgubienia książki- przynosimy inną z domu.