W dniu 16.01. 2023 w PP3 odbył się tradycyjny bal karnawałowy dla naszych podopiecznych. Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały tego wydarzenia, obmyślając swoje wymarzone przebrania. Finalnie stroje okazały się bardzo różnorodne. Dominowały postaci z bajek oraz superbohaterowie z filmów Disneya i Marvela. Wśród chłopców nie zabrakło policjantów, strażaków i piratów, ale był także dinozaur, lew i Leo Messi. Wśród dziewczynek prym wiodły księżniczki. Każda dumna ze swej balowej sukni. Oprócz nich pojawiły się także aniołki i panna młoda i pani doktor.. Przyleciały także pszczółka i biedronka, by dołączyć do parkietowego szaleństwa. Zabawom i tańcom nie było końca. Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach. Bal poprowadził wodzirej – klaun Potuś, sypiący żartami jak z rękawa. Z kolei fotograf wykonał naszym małym imprezowiczom pamiątkowe zdjęcia. Teraz pozostaje czekać na kolejny bal, który już za rok;)