SZANOWNI PAŃSTWO!

Nasze przedszkole wraz z Radą Rodziców włącza się do akcji ,,SZLACHETNA PACZKA”. Zachęcamy i zapraszamy Państwa do wspólnego udziału w tym wartościowym przedsięwzięciu. Liczymy na Wasze szlachetne serca i gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję pomocy 10-osobowej rodzinie.

Dnia 8 grudnia w przedszkolu odbędzie się Kiermasz Świąteczny. Zapraszamy chętne osoby do włączenia się w akcję poprzez:

– upieczenie ciast, ciasteczek, pierników itp.,

– wykonanie ozdób świątecznych, stroików.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane do Urzędu Miasta i zasilą fundusze przeznaczone na pomoc w/w rodzinie w ramach akcji SZLACHETNA PACZKA.

Chętne osoby, które chcą wspomóc akcję poprzez upieczenie ciasta lub wykonanie ozdoby świątecznej prosimy o zgłaszanie się do 6 grudnia do nauczycielek grup.